Ambasadorki – Psychologia i rozwój osobisty

„Jeśli urodziłaś się tak słaba, żeby upaść, urodziłaś się tak silna by wstać”. – Rupi Kaur

Justyna Truchel

Coaching / rozwój osobisty

Psycholog, trener, coach, mentor. Łączy doświadczenie 10 lat pracy w sprzedaży z 12 latami prowadzenia projektów w HR jako szkoleniowiec i szefowa zespołu rozwoju.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z linkami:

Linkedin: Justyna Truchel

Psycholog, trener, coach, mentor. Wspieram w rozwoju umiejętności i dzielę się wiedzą prowadząc szkolenia i  zajęcia ze studentami, pisząc artykuły i występując na konferencjach oraz przede wszystkim dając swój czas, wiedzę i  uważność każdej osobie, która tego ode mnie potrzebuje. Łączę doświadczenie 10 lat pracy w sprzedaży jako handlowiec i szefowa sprzedaży z 12 latami prowadzenia projektów w HR jako szkoleniowiec i szefowa zespołu rozwoju. Mam w sobie niezmierzone pokłady życzliwości i zrozumienia dla drugiego człowieka. Jego różnorodności, motywacji, lęków i pragnień. 

Prywatnie zagoniona mama 2 dzieci i żona ciągle „wyjechanego” męża, podejmująca próby znalezienia czasu dla siebie na praktykę jogi czy czytanie. 

Kiedy zaczyna się dzień, moje motto brzmi: „To będzie dobry dzień.” Przy pierwszej trudnej sprawie od razu czerpię ze swojego drugiego ulubionego zdania: „Calm is a superpower.” Polecam oba😊 

Staram się żyć realizując w praktyce swoje 3 najważniejsze życiowe wartości, jakimi są Rodzina, Rozwój i Harmonia.

Wierzę głęboko w postawę proaktywną, przestrzeganie zasady win-win oraz równy i powszechny dostęp do rozwoju. Chętnie dzielę się wiedzą oraz wzmacniam i motywuję w próbach rozpoczęcia czegoś nowego i rozwojowego. 

Katarzyna Kaźmierczak

Kariera i rozwój osobisty
Psycholog, Coach, Trener biznesu, Autorka ebooka i kursu online wzmacniającego poczucie własnej wartości

Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z linkami:

Psycholog społeczny (SWPS Warszawa), coach, konsultant HR. Certyfikowany Profesjonalny Trener Biznesu (Schenk Institute). Ukończyłam kursy coachingu m.in. realizowane przez Grupę TROP. Jestem licencjonowanym trenerem gry coachingowej Podróż Bohatera®. Byłam prelegentką na kilku konferencjach HR oraz gościnią w audycjach radiowej Czwórki.
Podstawą rozwoju i mojej pracy jest rozwijanie samoświadomości, zgodnie ze słowami Gandhiego: „Bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć w świecie”. Wielokrotnie w życiu przekonałam się o słuszności tych słów oraz mocy ich oddziaływania, co pozwoliło mi m.in. na zredukowanie praktycznie do zera objawów astmy oskrzelowej, czy migren, ale i na zmianę jakości całego życia (w zakresie relacji, pracy, stylu życia). Jestem najlepszym dowodem na to, że rozwój osobisty „działa”, bo z zakompleksionej, bojącej się wyrażać własne zdanie dziewczynki „w cieniu” stałam się pewną siebie, występującą publicznie i wspierającą innych w rozwoju kobietą ☺
Moimi wartościami są niezmiennie WIARA, MIŁOŚĆ, ROZWÓJ i WOLNOŚĆ.
Zdecydowałam się na dołączenie i wspieranie idei Roku Kobiet, bo wierzę we wspólnotowość, w potrzebę wymiany energii, pomysłów i doświadczeń z innymi (szczególnie kobietami), a ponadto zależy mi by wspierać inne kobiety w zaufaniu, zaakceptowaniu i uwierzeniu w siebie. W swoim życiu spotkałam wiele fantastycznych kobiet i wiem, że mogłyby zrobić znacznie więcej dobra, gdyby tylko wzmocniły swoje poczucie wartości i odważyły się sięgnąć po spełnienie swoich marzeń. Dlatego stworzyłam markę „Jestem dla siebie ważna”, w ramach której w social mediach publikuję treści na temat poczucia własnej wartości.

Sonia Ziemba – Domańska

Psychologia / Zdrowie i uroda

Psycholog, terapeuta, social media lover & specialist. Właścicielka Gabinetu Między Innymi oraz współtwórca Fundacji Kochasz Dopilnuj. Certyfikowany dietetyk, specjalista zaburzeń odżywiania, PTSD, wsparcia osób pozostających lub wychodzących z przemocy psychicznej i fizycznej. Amazonka.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z linkami:

Psycholog, terapeuta, social media lover & specialist 🙂 Właścicielka Gabinetu Między Innymi oraz współtwórca Fundacji Kochasz Dopilnuj. Jestem certyfikowanym dietetykiem, posiadam certyfikat psychologii schematów, psychoonkologii oraz treningu uważności Mindfulness.

Od niedawna,  z wielkim zaangażowaniem, poświęcam się pracy terapeutycznej z młodzieżą zagrożoną nadmiernym stresem, lękiem oraz samobójstwem.

Jestem również specjalistą zaburzeń odżywiania, PTSD, wsparcia osób pozostających lub wychodzących z przemocy psychicznej i fizycznej. Amazonką, przeszłam mastektomię w 2018 roku. Prowadzę unikalne warsztaty z samobadania piersi i jąder, edukując i wprowadzając modę na profilaktykę antynowotworową.

Wieloletnia anorektyczka i bulimiczka. Mama dwójki szogunów, prawie 2 letniego Gustawa i 6 letniej Liwii. Pasjonat neurobiologii, epigenetyki oraz człowieka.

Biegam bez kontuzji 🙂

Generalnie – spoko babka.

Wioletta Szczerbińska

Psychologia

Psycholog, dyplomowana psychoterapeutka. Od kilku lat prowadzi własny gabinet psychoterapeutyczny, w którym pomaga pracować nad sobą zarówno osobom indywidualnym, jak i parom nad ich relacją.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z linkami:

Jestem psycholożką, dyplomowaną psychoterapeutką. Od kilku lat prowadzę swój własny gabinet psychoterapeutyczny, w którym pomagam pracować nad sobą zarówno osobom indywidualnym, jak i parom nad ich relacją. Ponieważ jestem kobietą, która żadnej pracy się nie boi, to mam za sobą również całe mnóstwo innych  doświadczeń zawodowych takich, jak prowadzenie terapii grupowej, warsztatów dla rodziców oraz zajęć dla studentów na Uniwersytecie SWPS.

Zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym kieruję się słowami E. Wojdyłło-Osiatyńskiej: „Psycholog nie potrafi poradzić, jak żyć. Ale może przystawić lustro, w którym, ktoś zobaczy to, co jest w nim dobre i to, co jest w nim złe. W ten sposób pomoże mu wybrać właściwą drogę”.

Wychodzę z założenia, że każdy jest ekspertem od własnego życia. Ja mogę towarzyszyć, wspierać, ale nie mam prawa mówić, co zrobić. Moje podstawowe wartości to szacunek dla wolności drugiego człowieka i jego pełna akceptacja. Zrozumienie, nie ocenianie. I uczciwość. Nie cierpię cwaniactwa, matactwa, dwulicowości.

Uwielbiam naturę, lubię spędzać czas na jej łonie. Szczególne miejsce w moim sercu zajmują drzewa jako symbol siły, życia i pełni. Poza tym kocham nadmorskie spacery, mazurskie rejsy oraz podróże w najdalsze zakątki Europy.

Zdecydowałam się wziąć udział w projekcie, bo lubię robić różne rzeczy w zespole, bo kontakt z ludźmi, a szczególnie z innymi kobietami inspiruje mnie i mobilizuje, dodaje sił. Lubię, kiedy się coś dzieje 😉 .

Moim celem jest odpowiedzieć na potrzeby kobiet z perspektywy psychoterapeutki, ale też kobiety, matki, przyjaciółki. Chciałabym przystawić kobietom lustro, żeby łatwiej było im odkrywać siebie, swoje pragnienia, pokonywać lęki i ograniczenia, aby mogły wybierać w zgodzie ze sobą, nie oczekiwaniami świata i innych wobec nich.

#RokKobiet