Braster

Braster

W 2021 roku około dziewiętnaście tysięcy kobiet w Polsce zachoruje na raka piersi. Sześć tysięcy z nich umrze. W kolejnym roku ich liczba wzrośnie. Medycyna wciąż jeszcze nie znalazła odpowiedzi na pytanie, dlaczego tak się dzieje. A ostatni komunikat WHO potwierdził, że rak piersi to najczęstszy nowotwór. Wiemy jednak, że wcześnie wykryty jest możliwy do wyleczenia, dlatego tak ważna w walce z rakiem piersi jest profilaktyka . 

Temat działań prewencyjnych, zwłaszcza w tak ważnych kwestiach jak nowotwór, jest w naszym Roku Kobiet szalenie ważny. To dlatego staramy się regularnie przywoływać go w projektowych publikacjach, nie tylko wspominając znane już rekomendacje, ale także wszelkie nowości ze świata medycyny i technologii. Jedną z takich nowości chcemy się z Wami dziś podzielić.

Poznajcie Braster System – innowacyjne urządzenie medyczne do samobadania piersi w domu! Wymyślone i wyprodukowane w Polsce. 

Jak działa? Nowoczesne metody badań pozwoliły wykorzystać technologię termografii kontaktowej do badania zmian w piersiach. A Braster System wykrywa zmiany już od 3 mm. Można nim się badać samodzielnie w domu i co miesiąc kontrolować swoje piersi. Nad Waszymi wynikami czuwa dział telemedyczny składający się z lekarzy specjalistów. 15 minut badania, 24h oczekiwania na wynik i możemy spokojnie zając się codziennością. 

Pamiętajcie, że Braster System doskonale uzupełnia badania USG i mammografii. Poznajcie to fantastyczne urządzenie! Braster System

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

#RokKobiet