#Saystop

Fundacja #SayStop

Chcemy Wam  przedstawić wyjątkową Fundację

#SayStop integruje i wspiera kobiety, które doznały dyskryminacji, mobingu, czy nierównego traktowania w służbach mundurowych. To niesłychanie silnie zmaskulinizowane środowisko, w którym stereotypy zdają się być silniejsze, niż gdziekolwiek indziej. 

Ministerstwo Obrony Narodowej nie prowadzi statystyk związanych z mobbingiem w tej branży. Dlatego opinii publicznej trudno nawet właściwie ocenić skalę tego problemu. 

Potrzeba siły, determinacji, odwagi i energii, żeby unaocznić skalę problemu i zmotywować środowisko do zmian strukturalnych. Wszystkie te cechy znalazły w sobie założycielki Fundacji #SayStop Joanna Jałocha- była oficer Żandarmerii Wojskowej oraz Katarzyna Kozłowska – była operatorka GROMu. 

Problemy, z którymi na co dzień mierzą się założycielki i członkinie Fundacji są dla nas istotne. Łączą nas bardzo podobne idee i wartości, dlatego już po pierwszym spotkaniu wiedziałyśmy, że chcemy połączyć nasze siły.

Tak oto zrodził się plan partnerskiej współpracy. Chcemy włączyć się do czynnej współpracy z Fundacją w obszarze edukacji, profilaktyki antymobbingowej i antydyskryminacyjnej. Już wkrótce opowiemy Wam o tym więcej. 

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

#RokKobiet

Ważne adresy:

O nas
Kontakt