Wzmocnij swoje ciało. Wyzwanie – część 1.

Mastertrenerka Szkoły Open Mind, szkoleniowiec Pilatesa, a także TriloChi oraz z OM Balet, którego jest autorką. Właścicielka marki Studio BO.SO. Body & Soul w Warszawie, w której wraz ze swoim zespołem dba o wszechstronny rozwój mentalny i funkcjonalny rozwój fizyczny oraz relaksację. – Katarzyna Zawadzka 

To trening wprowadzający do pracy z głębokim oddechem i co za tym idzie, z głębokimi mięśniami. Pokazuję, jak rozluźnić dolne plecy i zdrowo porozciągać  i „odbarczyć” lędźwie oraz nogi. Pierwszy raz z każdym filmem to oswajanie się z tym, co będzie Ci potrzebne i jak Twoje ciało reaguje na poszczególne pozycje. Nie krępuj się, by zrobić pauzę i przewinąć. Staraj się dobrze zrozumieć ćwiczenie i poczuć w nim swoje ciało. Staraj się powtarzać trening co najmniej raz w tygodniu przez miesiąc. Wspaniale byłoby, gdybyś ćwiczyła dwa razy w tygodniu.

 

 

Stworzyłam 5 treningów specjalnie dla kobiet biorących udział w tym szczególnym projekcie, opartym na kalendarzu. Dodałam do tego 7 treningów, które powstały przy okazji tworzenia pakietów z ćwiczeniami dla moich stałych klientów.

Tak powstała spójna całość – 12 treningów na 12 miesięcy. Każdy z pierwszych pięciu porusza i wyjaśnia jakiś ważny aspekt pracy z ciałem, tak by nawet osoby, które wcześniej nie robiły nic, mogły się bez problemu wdrożyć w treningi Pilates i w pracę z powięziami w ciele. Pozostałe 7 to coraz trudniejsza praca, ale też bardziej skuteczna, satysfakcjonująca i efektywna. Każdy film jest dodatkowo opisany. Każdy film uzupełnia poprzednie i przygotowuje do kolejnych.

Mogą Panie kontaktować się ze mną, aby uzyskać dodatkowe porady i wskazówki. Życzę przyjemności płynącej z owocnej pracy z ciałem. Katarzyna Zawadzka.

#RokKobiet

Share This