Wzmocnij swoje ciało. Wyzwanie – część 3.

Mastertrenerka Szkoły Open Mind, szkoleniowiec Pilatesa, a także TriloChi oraz z OM Balet, którego jest autorką. Właścicielka marki Studio BO.SO. Body & Soul w Warszawie, w której wraz ze swoim zespołem dba o wszechstronny rozwój mentalny i funkcjonalny rozwój fizyczny oraz relaksację. – Katarzyna Zawadzka

 

Trening, który pomaga rozluźnić zginacze biodrowe. Te mięśnie są antagonistami dla pośladków. W skrócie i dużym uproszczeniu: pośladki pracują lepiej, gdy mamy otwarte pachwiny. Mocne pośladki są nam potrzebne, by odciążyć dolne plecy oraz stawy biodrowe, lepiej chodzić i biegać. Rozciągamy zginacze biodrowe, oddychamy i uczymy się prawidłowej pracy mięśni brzucha jako stabilizatorów. Dlaczego taka kolejność? Ponieważ dolny brzuch dużo lepiej włącza się do pracy, gdy zginacze biodrowe są rozluźnione. W tym miesiącu możesz robić godzinne treningi łącząc filmy 2 i 3.

Stworzyłam 5 treningów specjalnie dla kobiet biorących udział w tym szczególnym projekcie, opartym na kalendarzu. Dodałam do tego 7 treningów, które powstały przy okazji tworzenia pakietów z ćwiczeniami dla moich stałych klientów.

Tak powstała spójna całość – 12 treningów na 12 miesięcy. Każdy z pierwszych pięciu porusza i wyjaśnia jakiś ważny aspekt pracy z ciałem, tak by nawet osoby, które wcześniej nie robiły nic, mogły się bez problemu wdrożyć w treningi Pilates i w pracę z powięziami w ciele. Pozostałe 7 to coraz trudniejsza praca, ale też bardziej skuteczna, satysfakcjonująca i efektywna. Każdy film jest dodatkowo opisany. Każdy film uzupełnia poprzednie i przygotowuje do kolejnych.

Mogą Panie kontaktować się ze mną, aby uzyskać dodatkowe porady i wskazówki. Życzę przyjemności płynącej z owocnej pracy z ciałem.

Katarzyna Zawadzka.

#RokKobiet

Share This