Wzmocnij swoje ciało. Wyzwanie – część 4.

Mastertrenerka Szkoły Open Mind, szkoleniowiec Pilatesa, a także TriloChi oraz z OM Balet, którego jest autorką. Właścicielka marki Studio BO.SO. Body & Soul w Warszawie, w której wraz ze swoim zespołem dba o wszechstronny rozwój mentalny i funkcjonalny rozwój fizyczny oraz relaksację. – Katarzyna Zawadzka

 

Trening dla pośladków. Masz otwarte zginacze biodrowe, po ćwiczeniach z zeszłego miesiąca. Twoje mięśnie brzucha pracują coraz lepiej. Oddychasz  głębiej i płynniej. Czas zatem, by naprawdę wziąć się za pośladki i tyły ud. Wprowadzam tu też trochę zdrowej, dobrej i łatwej pracy dla obręczy barkowej. W tym miesiącu możesz robić godzinne treningi łącząc filmy 3 i 4. 

Stworzyłam 5 treningów specjalnie dla kobiet biorących udział w tym szczególnym projekcie, opartym na kalendarzu. Dodałam do tego 7 treningów, które powstały przy okazji tworzenia pakietów z ćwiczeniami dla moich stałych klientów.

Tak powstała spójna całość – 12 treningów na 12 miesięcy. Każdy z pierwszych pięciu porusza i wyjaśnia jakiś ważny aspekt pracy z ciałem, tak by nawet osoby, które wcześniej nie robiły nic, mogły się bez problemu wdrożyć w treningi Pilates i w pracę z powięziami w ciele. Pozostałe 7 to coraz trudniejsza praca, ale też bardziej skuteczna, satysfakcjonująca i efektywna. Każdy film jest dodatkowo opisany. Każdy film uzupełnia poprzednie i przygotowuje do kolejnych.

Mogą Panie kontaktować się ze mną, aby uzyskać dodatkowe porady i wskazówki. Życzę przyjemności płynącej z owocnej pracy z ciałem.

Katarzyna Zawadzka.

#RokKobiet

Share This