Wzmocnij swoje ciało. Wyzwanie – część 5.

Mastertrenerka Szkoły Open Mind, szkoleniowiec Pilatesa, a także TriloChi oraz z OM Balet, którego jest autorką. Właścicielka marki Studio BO.SO. Body & Soul w Warszawie, w której wraz ze swoim zespołem dba o wszechstronny rozwój mentalny i funkcjonalny rozwój fizyczny oraz relaksację. – Katarzyna Zawadzka

 

Trening na mobilizację kręgosłupa i na wzmocnienie mięśnia prostego brzucha.

Uczysz się, jak rozluźnić szyję i kark pracując z mięśniem prostym brzucha i mięśniami dna miednicy. To trudny trening. Wprowadzaj poszególne elementy stopniowo. Pamiętaj, że pierwsze „przerabianie” filmu to sprawdzanie, jak Twoje ciało reaguje na ruch, robienie pauzy i przewijanie, jeśli czegoś nie zrozumiałaś. Moje treningi to ćwiczenia, na których musisz się całkiem skupić. To musi być Twój czas. Jeśli chcesz robić w tym miesiącu godzinne treningi, to możesz łączyć filmy 4 i 5.

 

Stworzyłam 5 treningów specjalnie dla kobiet biorących udział w tym szczególnym projekcie, opartym na kalendarzu. Dodałam do tego 7 treningów, które powstały przy okazji tworzenia pakietów z ćwiczeniami dla moich stałych klientów.

Tak powstała spójna całość – 12 treningów na 12 miesięcy. Każdy z pierwszych pięciu porusza i wyjaśnia jakiś ważny aspekt pracy z ciałem, tak by nawet osoby, które wcześniej nie robiły nic, mogły się bez problemu wdrożyć w treningi Pilates i w pracę z powięziami w ciele. Pozostałe 7 to coraz trudniejsza praca, ale też bardziej skuteczna, satysfakcjonująca i efektywna. Każdy film jest dodatkowo opisany. Każdy film uzupełnia poprzednie i przygotowuje do kolejnych.

Mogą Panie kontaktować się ze mną, aby uzyskać dodatkowe porady i wskazówki. Życzę przyjemności płynącej z owocnej pracy z ciałem.

Katarzyna Zawadzka.

#RokKobiet

Share This