Kalendarz

Ten kalendarz nie ma liczyć dni, ale sprawić, by dni się liczyły.

Kalendarz jest już dostępny w sprzedaży!

Na stronach kalendarza oraz pod linkami i kodami QR znajdziesz :

PSYCHOLOGIA

14 artykułów skłaniających do refleksji nad tym, jakie jesteśmy i co nas ukształtowało. Co daje nam siłę, a co może ją odbierać. Wiele wskazówek o tym, jak rozpoznać niepokojące sygnały. Kiedy i jak reagować, gdzie szukać pomocy, w przypadku przemocy i depresji.

BIZNES

15 pozycji obejmujących przydatną wiedzę z obszaru finansów, środowiska pracy i rozwoju kariery zawodowej, wystąpień publicznych i relacji biznesowych.

COACHING/ROZWÓJ OSOBISTY

7 artykułów oraz ćwiczenia, pytania i narzędzia z różnych obszarów życia codziennego.  Mogą stać się inspiracją, początkiem nowego nawyku czy motorem do rozpoczęcia zmian w  życiu.

PRAWO

8 artykułów z zakresu prawa dotykających różnych obszarów życia, zarówno prywatnego jak i zawodowego. Wskazówki na co warto zwrócić uwagę, poszukując najlepszego dla siebie rozwiązania.

SPOŁECZEŃSTWO

6 artykułów poruszających ważne tematy społeczne, ukierunkowane na ekologię i na działania pro-społeczne.

PASJA I INSPIRACJA

29 książek : sprawdzone i polecone tytuły, zarówno do poduszki jak i do głębszej refleksji.

50 złotych myśli: cytaty na dobry początek tygodnia.

12 propozycji podróżniczych: wakacje, ferie, tematyczne weekendy, krótkie wypady w klimatyczne miejsca.

17 historii naszych ambasadorek o niecodziennych pasjach, także o tych połączonych z życiem zawodowym. Opowieści z obszaru osobistych doświadczeń i emocji.

ZDROWIE I URODA

48 pozycji z ważnego obszaru dbałości o siebie.  Medycyna regeneracyjna i estetyczna, ajurweda, codzienna pielęgnacja, właściwe nawyki żywieniowe i kondycja fizyczna, to jedne z aspektów, które poruszamy.

Stałe punkty kalendarza:

 • Motto w każdy poniedziałek – ma inspirować i motywować, skłaniać do refleksji, dobrze nastrajać na początek tygodnia.
 • Książka w co drugą sobotę – sprawdzone, polecone tytułu, niektóre to już ikony, „must read”. Może znajdziesz coś dla siebie lub do polecenia, mamie, przyjaciółce czy córce.
 • Cele na każdy miesiąc/tydzień – zachęcamy do planowania i zapisywania głównych aktywności i celów. W niedzielę warto zastanowić się, jakie są najważniejsze cele na dany tydzień, kiedy i jak chcesz je osiągnąć.
 • Podsumowanie w każdą niedzielę – na koniec tygodnie zapraszamy Cię do podsumowania w formie odpowiedzi na trzy pytania.

 

Szczegóły kalendarza:

 • 276 stron w układzie dwa dni na stronie plus oddzielna strona na niedzielę.
 • Format: A5, optymalny do damskiej torebki 🙂
 • Okładka twarda w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru, lekka, a zarazem wytrzymała i elegancka.
 • Estetyczna gumka chroni wnętrze kalendarza i zabezpiecza przed uszkodzeniem.
 • Kolorowe wstążki ułatwiają nawigację po kalendarzu, a koperta na końcu przyda się na niezbędne dokumenty czy cenne wizytówki.
 • Przestrzeń na cele na rok 2021 oraz cele w ujęciu tygodniowym i miesięcznym.  Miejsce na podsumowanie tygodnia, notatki, zaplanowanie budżetu kwartalnego.
 • Aby treści pod konkretnymi QR kodami były aktualne, będę one się pojawiały z miesięcznym wyprzedzeniem., tj. zaplanowany np. na dzień 17.12.2021 r artykuł ” Po co i jak rozmawiać z ludźmi? O dobrym dialogu twarzą w twarz.”, będzie dostępny po zeskanowaniu kodu od dnia 16.11.2021 r.

#RokKobiet

Ważne adresy:

O nas
Kontakt